OnRoute - Home

Producten

Nieuws

F.A.Q.

Partner

WayPoint
OnRoute producten zijn beschikbaar voor: Garmin



Follow onroutenl on Twitter

Uitbreiding Motorkaart Frankrijk, Italië, Spanje, Portugal (FIEP)

De motorkaart voor Frankrijk, Italië, Spanje en Portugal is sinds oktober 2010 beschikbaar als uitbreiding op de motorkaart Benelux 2010/2011!

Let op; in januari 2013 is er een complete mSD beschikbaar gekomen van de OnRoute Motorkaart met alle regio's.

De lancering ervan heeft langer geduurd dan gepland. Oorzaak is dat de motorkaart zodanig complex is dat de kaartbestanden tè groot werden. We hebben dat weten op te knippen door de kaarten 'op te knippen'.

In de praktijk betekent dat dat je met de upgrade naar FIEP twee extra kaarten binnen mapsource zult zien: een kaart met Frankrijk en Italië en een kaart met Spanje en Portugal. Dat is dus anders als bij de upgrade naar DACH, waarbij Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland 'versmelten' tot één kaart met de Benelux.

In het toestel zelf merk je daar weinig van: door de verschillende kaarten in één keer naar het toestel te zetten versmelten ze in het toestel tot één geheel.

Om ook in mapsource routes te kunnen maken over de grenzen van de verschillende zones hebben we alle kaarten 'grensoverschrijdend' gemaakt. Bijvoorbeeld: de kaart van Frankrijk bevat ook een stuk België.

TIP:

Om te bestellen klik HIER (als uitbreiding op de OnRoute Motorkaart 2010/2011)

Hieronder zie je een uitleg van de installatie van de upgrade:


Gemaakt op: 27-11-2010